john-wick-4-filmi

John Wick 4 Geliyor

John Wick 4 Yine Bol Aksiyonla Geliyor!

Sevilen aksiyon oyunlarından John Wick, harika olay örgüsüyle heycanlı bekleyenlerine yakında geleceğini duyurdu. Filmin ilgi çeken yönlerinden biri Ian Mcshane’nin geri dönüyor olması. Ian Mcshane karşımıza bu sefer de Winston Rolü ile geri geliyor. Keanu Reeves karakterinin karşısında yer alacak.

Üç Ayrı Ülkede Çekiliyor!

Fransa, Japonya ve Almanya gibi ülkelerde çekimleri devam eden John Wick serisi herkesi heyecanlandıran haberlerini gönderiyor. Ian Mcshane’nin geri dönüyor olması hem oyuncuları hem de izleyenleri mutlu etti. Stahelski lan Mcshane’i tekrar ağırlamaktan çok mutlu olduklarını ifade etti. Harika bir aktör olduğunu ve John Wick için de vazgeçilmez olduğunu ekledi. Bir çok ödül alan ve bir çok filmde, dizide yer alan Mcshane’in bu filmde olması kesinlikle büyük şans.

John Wick 4 yine diğer serilerinde olduğu gibi bol vurdulu kırdılı ve aksiyonlu bir şekilde karşımıza gelecek. Yapımcılar, yönetmenler filmin çekimlerine büyük bir özen gösteriyor.

Filmde yoğun hesaplaşmaların ve karşılaşmaların olacağı kesin. İzleyiciler filmde asla sıkılmayacak. Film vizyona girmesi heyecanla bekleniyor.

Related Article

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir