Sam Worthington, Gerilim Filmi ‘Transfusion’ın Başrolünde

Sam Worthington (“Avatar”), suç gerilim filmi “Transfusion” için anlaşmayı imzaladı. Altitude Media Group, projeyi yaklaşan Cannes Marche du Film’de (21-25 Haziran) temsil edecek. Aktör, yazar ve yönetmen Matt Nable (“Arrow”) tarafından yönetilen film, yönetmenin ilk uzun metrajlı çalışması olacak. Daha önce motorcu filmi “Outlaws”ı yazdı. Film için, yakın zamanda Avustralya’nın Sidney kentinde sete girildi.

Worthington’ın, oğlunun kaçırılmasını önlemeye çalışırken, kendisini bir yeraltı suç dünyasında bulan eski bir Özel Kuvvetler ajanını oynadığı filmin başrolünde Avustralyalı Phoebe Tonkin (“The Vampire Diaries”) de yer alıyor. “Transfusion”ın yapımcılığını Deeper Water Films’den John Schwarz ve Michael Schwarz üstleniyor. Stan’den Cailah Scobie ve Madman Entertainment’tan Paul Wiegard yürütücü yapımcılık yapacak.

Altitude Media’dan Will Clarke, Andy Mayson ve Mike Runagall baş yapımcı olacak. Michael Schwarz; “Transfusion’da, içgüdüsel aksiyon ve acı verecek kadar güzel olan özel bir duygu kombinasyonuna sahip bir hikaye bulduk. Matt zaten başarılı bir yazar ve oyuncu. Onun yönetmen koltuğuna geçip kendi sözlerini hayata geçirmesini izlemek inanılmaz heyecan verici. Sam ile birlikte bu çok güçlü senaryonun çetin kırılganlığını sergilemek için mükemmel bir oyuncuya sahibiz.” dedi.

Altitude’den Runagall, “Gold’daki başarılı işbirliğimizin ardından Matt Nable’ın dikkat çeken gerilim filmini Cannes’da dünya çapındaki alıcılara getirmek için Deeper Water Films ile yeniden bir araya gelmekten heyecan duyuyoruz.” dedi. Gerilim filmi “Gold”da Zac Efron, Susie Porter ve Anthony Hayes rol alıyor. “Transfusion”, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki salon gösteriminin ardından 2022’de akış hizmeti Stan’de prömiyer yapacak.

Related Article

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir