Özet

Selena dizisinde okul müdireliği yapan Fitnat, Selena’nın sihirleri ve Burak’ın karşılıksız aşkı yüzünden Katmandu’ya gitmeye karar verir. Yerine okulu satın alan İngiliz York Düşesi Almula Hanım gelir.Hades yanına yardımcı olarak aldığı Aydemir’i kızların okuluna beden öğretmeni yapar.Buarak evlenme teklif ettiği Selena’dan olumsuz yanıt aldıktan sonra hayata küser ve ıssız bir yerde yaşamaya başlar.Selena çok uğraşsa da Burak’a ulaşamaz.Aşk acısı çekmekte olan Selena kendini  Ütopya’da bir şatoya hapsetmeye karar verir.Ancak daha fazla aşk acısına dayanamayan Selena, Burak’a her şeyi anlatmaya karar verir.

Uzun zamandır Selena’nın hareketlerinden şüphe eden Burak, Selena’nın çantasına ses kayıt cihazı yerleştirerek Selena’nın konuşmalarını dinler. Sorulardan kaçmaya çalışan Selena ile birlikte ışınlanarak kendini Ütopya’da bulur. İşler iyice karışır.

Bu olaylar karşısında Selena, Burak’a tüm gerçekleri anlatır. Onu yaşadığı gezegene götürerek herkesle tanıştırır. Tüm gerçekleri öğrenen Burak artık sihir yapmayı Selena’ya yasaklar. Dünya’ya bir meteor çarpacağını duyan Selena Ütopya’daki görevinden istifa ederek son anlarını kızlarla ve Burak’la geçirmek için Dünya’ya gelir. Ancak son anda meteorun Dünya’ya çarpmasına engel olan Honos sayesinde sevilen dizi mutlu sonla final yapar.

Selena 3. Sezon Fragman ve Fotoğraflar

1videolar 4fotoğraflar

Bölümler